Zlevněné zboží DERMACOL Aroma Ritual Irish Coffee Delicious Liquid Soap 250 ml

DERMACOL Aroma Ritual Irish Coffee Delicious Liquid Soap 250 ml - 34% sleva


DERMACOL Aroma Ritual Irish Coffee Delicious Liquid Soap 250 ml
39,- Kč

Původní cena: 59,- Kč


DERMACOL Aroma Ritual Irish Coffee Delicious Liquid Soap 250 ml z kategorie oblečení a móda, beauty, tělová kosmetika, mýdla na ruce, se slevou kupte přes Sleva123.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným DERMACOL Aroma Ritual Irish Coffee Delicious Liquid Soap 250 ml .

Tekuté mýdlo DERMACOL Aroma Ritual Irish Coffee Delicious Liquid Soap 250 ml: Jedinečně voňavé mýdlo na ruce, které krásně zvláční vaši pokožku? Věřte, že takové je tekuté mýdlo Irská káva z originální řady Aroma Ritual od tradiční české značky Dermacol. Jedinečně voňavé mýdlo na ruce, které krásně zvláční vaš...i pokožku? Věřte, že takové je opojné mýdlo Irská káva z originální řady Aroma Ritual od tradiční české značky Dermacol. Mýdlo s kofeinem a vůní kávy navozuje pocit svěžesti a povzbuzení. Díky tomuto produktu dosáhnete jemné, čisté a voňavé pokožky rukou. Můžete jej použít na všechny typy pokožky.Proč budete mýdlo Irská káva zbožňovat? dermatologicky testovánojedinečná vůně irské kávyvýrobek kvalitní české značky Dermacolpro všechny typy pokožkykofein povzbuzuje a dává pocit svěžestiPoužitíNaneste na vlhké ruce, nechte zpěnit a poté opláchněte. 

Produkt je výrobek značky Dermacol ,distribuovaný s EAN kódem 8590031100531.

Sdílejte obsah s přáteli

Podívejte se na zlevněné podobné kusy jako je DERMACOL Aroma Ritual Irish Coffee Delicious Liquid Soap 250 ml